O mně

Není důležité co říkáš, ale jak to říkáš.
Není důležité co děláš, ale jak se při tom cítíš.

sofie kucerova 500 01 461x461 1

„Jsem průvodce životními situacemi“ a mou specializací je práce se stíny. Následným vynesením na povrch dochází k hlubokému léčení duše, a uvolnění skrytých darů, které je možné zhmotnit v přítomné realitě tady a teď. Odblokováním vnitřního dítěte dochází následně k otevření tvořivosti a ke zhmotnění nečekaných zázraků. Dochází tak současně ke změnám na fyzické, psychické, vztahové i materiální úrovni současně. Jednoduše je to jako když posuneme ručičky na starých hodinách. Vidíme posun ručičky a nevnímáme pohyb všech ozubených koleček, ukrytých v nitru daného strojku.

Měla jsem tu čest, že mi duše připravila náročnou cestu už od dětství, abych si každou větu, kterou nyní předávám, vyzkoušela sama na sobě. Častým broušením a neustálým tlakem zůstalo jen to ryzí a pravdivé, co předává srdce. Vše ostatní odvál vítr do minulosti.

Velmi vděčím své rodině, která mi dala do života neobyčejné dary empatie, soucítění a touhy změnit své rodové programy, které mi předali předci. V lékařství se tomu říká genetika. Studovala jsem v zahraničí i doma, pročetla mnoho knih a získala mnoho certifikátů. To vše mě naučilo, že každá informace má význam až v okamžiku jejího praktikování. A život mě prověřoval z mnoha stran, jak získané zkušenosti používám. Následně mi bylo umožněno nejrůznějšími situacemi některé moje znalosti předat blízkým a známým, kteří řešili stejnou nebo podobnou situaci. Už tehdy mě velmi těšilo, že s dobrým výsledkem.

Nyní se této činnosti věnuji již víc jak 20 let a vystřídaly se všechny věkové kategorie. Příběhy, které píše sám život, mě stále překvapují. Miluji příběhy se šťastným koncem a jsem velmi poctěna, když mohu na chvíli některé příběhy pozorovat z blízka. Za šťastný konec považuji rozmotání uzlíku v životě, který vytváří zacyklení. Po rozpuštění dochází velmi často k rychlé změně, určitému posunu a ke zlepšení dané situace, která se do té doby jevila jako neřešitelná.

Začínala jsem přímým kontaktem, postupně se vzdalovala, až jsem před pěti lety přešla na virtuální kontakt zcela. Umožnilo mi to rozšířit se mimo hranice země a poskytnout mé znalosti i lidem na opačné straně polokoule. Nebo lidem se zdravotním omezením. Někdy tato možnost pomohla lidem řešit těžké životní situace bez toho, že by se vzdálili z pohodlí svého domova.

Co je možné řešit

– Psychické poruchy, deprese, syndrom vyhoření, noční děsy, nespavost aj.

– Traumata ze ztráty nebo odloučení partnera

– Rodové zátěže (genetika, sebepoškozování, všechny druhy závislostí aj.)

– Ztráta práce, hledání smyslu života

– Životní změna, seberealizace

– Otevření se skrytým znalostem a schopnostem v každém z nás

– Psychické nebo fyzické obtíže dětí (ekzémy, alergie, pomočování, noční děsy aj.)

– Psychosomatické poruchy ve spojení s obtížemi ve fyzickém těle

– Hledání spřízněné duše, životní jistoty, stability ve hmotě a další

Motto

Není důležité co říkáš, ale jak to říkáš.
Není důležité co děláš, ale jak se při tom cítíš.

logo_dole

Tvůj život je jako seriál rozdělení do jednotlivých dílů.
Jsou to tvé dny, které jsou jedinečné a neopakovatelné.
Na konci každého dne symbolicky zemřeš, aby ses zrodil do nového dne s novou silou a novými nápady, poděkuj proto večer tomu,co tě potkalo. Protože už se tam nikdy nebuš moct vrátit.
Ten den a okamžik je nenávratně pryč.