Konzultace a terapie

Konzultace 30 minut

30ti minutovou konzultaci lze využít jako krátkou vstupní terapii, nebo urgentní terapii při řešení akutní situace (např. bolesti všeho druhu, nečekané životní události).
Je možná pouze na základě předchozí domluvy, kdy pro vás vytvořím nejbližší možný termín.
Používám pro české klienty mobilní operátory – volám já v domluvený čas.
Pro zahraniční i české klienty používám převážně aplikaci WhatsApp, která umožňuje pomocí internetu spojení, díky kterému si můžeme volat bez přerušení operátora nebo propadům signálu.
Cena: 900Kč
Platba předem. Platbou si rezervujete vybraný termín.
(podrobnosti k platbě dole)

IMG 2326 rotated

Jak to probíhá

U krátké vstupní konzultace mi sdělíte téma k řešení, které v následné terapii budeme zpracovávat. Vy mi popíšete vše, co chcete řešit, a já vám nastíním naši možnou další cestu. Často se stává, že pod povrchem požadavku k řešení se skrývá, jiné. Během vašeho vyprávění vám mohu nastínit další kroky, jak a co budeme následně spolu tvořit na cestě ve vaší změně, kterou si přejete.
Dozvíte se, jaká témata jsou pod povrchem a co s tím následně budeme dělat.

V případě urgentní terapie se jedná o následnou terapii, kdy již víte, jak vše probíhá. Popíšete mi danou situaci k řešení a současně na daném tématu pracujeme. Jedná se vždy jen o jedno téma, nebo jednu situaci. Mám bohaté zkušenosti a vždy mě těší, když se klientů následně uleví – ať fyzicky od bolesti nebo psychicky nalezením možného řešení.
Doba trvání 30 minut

Terapie 2 hodiny

2hodinová terapie zahrnuje konzultaci (pokud jste nezvolili jinak).

Používám pro české klienty mobilní operátory – volám já v domluvený čas.
Pro zahraniční i české klienty používám převážně aplikaci WhatsApp, která umožňuje pomocí internetu spojení, díky kterému si můžeme volat bez přerušení operátora nebo propadům signálu. Lze využít telefonický nebo konferenční hovor. Obě varianty plně nahrazují osobní setkání.

Výhodou je, že vše probíhá z pohodlí domova, a bez omezení vzdálenosti. Je pak jedno, jestli jste právě skončili v práci a sedíte v kanceláři. Nebo jste dali děti spát a máte konečně chvíli pro sebe. Nebo je vám zle, máte psychické potíže, nebo jiné omezení kdy ležíte v posteli a schoulení v posteli můžete řešit svou aktuální situaci. Možností a výhod domácího prostředí je mnoho.
Cena:                         2 500 Kč
Pro zahraniční platby 103 €
Platba předem. Platbou si rezervujete vybraný termín.
(podrobnosti k platbě dole)

ruce

Jak to probíhá

Na základě objednávky si zavoláme nebo se vidíme pomocí konferenčního hovoru. Používám převážně aplikaci WhatsApp, která umožňuje pomocí internetu spojení, díky kterému mám klienty po celé planetě a to i na velmi odlehlých místech. 

U konzultace zmapujeme vše potřebné a dozvíte se, co a jak bude následovat. Někdy dostáváte určitá zadání, na co máte do našeho setkání zaměřit svou pozornost, nebo si něco napsat. To zlepšuje kvalitu následné terapie a dochází k pochopení některých souvislostí. Během terapie používám celou řadu metod, při kterých pracuji podle nastavení klienta a aktuální jeho situace.

S každou metodou vás předem seznámím a vysvětlím vám průběh této metody. Využívám metody získané během mé praxe, které se věnuji déle jak 25 let. Během ní jsem získala mnoho zkušeností, které jsem získala během studia doma i v zahraničí na nejrůznějších školách. Následně jsem v práci sama se sebou, mou rodinou a přáteli objevila jednoduchost v propojení několika, do té doby, oddělených metod. Postupně jsem tyto metody zjednodušovala a prohlubovala. Díky tomu je dnes možné odblokovat jednotlivé vrstvy za výrazně kratší dobu a pocítit změnu můžete již po prvním sezení. Záleží na vaší citlivosti a na kolik jste ochotni daný blok se svého života propustit.
Součástí terapie je také několik „receptů“ pro vás, které ode mě dostanete pro případ, že se s podobnou situací v budoucnu setkáte.
Doba trvání 2 hodiny

Můžete mi napsat
(objednávkový formulář dole)

Možná témata

Objednávka

Do zprávy prosím uveďte o jaký typ služby máte zájem.

Nejsem plátce DPH.
Číslo účtu: 2200175269/2010
IBAN         CZ5220100000002200175269
BIC/SWIFT:   FIOBCZPPXXX

Konzultaci nelze zaplatit přes platební bránu GoPay.