Ozdravný víkend v Lovětíně

Nacházíme se v jedinečném období letošního roku, které přeje novým nastavením v naší životní cestě. Naše vědomí se znovu rozpomíná na vysoko vibrační programy, které kdysi tvořily naši realitu. Kosmické energie spolu s intenzivními dávkami slunečních fotonů pro nás chystají intenzivní a velmi zajímavé léto. Spolu s ním přijde zlomový přechod druhé poloviny roku. 

Letos máme možnost spolu se světelným Vortexem místa v Lovětíně spolu s jednoduchými meditačními technikami nastartovat v našem těle ozdravné energie, které se týkají našeho zdraví a změny v oblasti vztahů, práce a hojnosti všeho druhu.

Za pomocí světelných bytostí budeme pracovat na propojení pravé a levé části duality a aktivovat tak v nás Kristovského vědomí. Propojíme se společně s vědomím tvého těla a tvých buněk a budeme cíleně pracovat na tom, aby tvé tělo mohlo odevzdat programy či zátěže, které ho blokují.

V krátkých meditačních cvičeních si ukážeme jak se vyvázat z bolesti a utrpení. Spolu s tím budeme pracovat na změnách v našem fyzickém těle do podoby, jaké chceme.

Můžeme tím nastartovat omlazovací proces našeho těla, rozproudit v našem životě životní energie lásky, hojnosti a blahobytu bez ohledu, co kolem nás vytváří vnější svět.

Budeme také pracovat s číselnými řadami a symboly Plejáďanů.

leto v Lovetine

Celkový systém může během tohoto léčení pocítit láskyplnou a zároveň vše uzdravující energii plejádských bytostí a tvých světelných průvodců.

Při práci s léčivými frekvencemi je důležité pít hodně vody, aby se mohly tvé buňky osvobodit. Připrav si vodu do tvé blízkosti, abys během celého víkendu mohl vodu kdykoliv popíjet.

Sejdeme se na Farmě Lovětín, kde je pro tebe připraveno ubytování s plnou penzí včetně nápojů po celý den. Součástí ceny je možnost wellness (fitko, sauna, vířivka, masážní křeslo). Více informací přijde do mailu po přihlášení.
Přihlásit se je možné na mail: moudresvetlo@gmail.com

VÍKEND ZAČÍNÁ 20. 9. v 15.30h A KONČÍ 22. 7. po 12h
Cena celkem: 5 800,-
Pro zahraniční platby 130 €

Přihlášku včetně platby je možné poslat nejpozději do pátku do 30.6.
Do Poznámky pro příjemce uveďte své jméno, příjmení a datum akce.
V případě, že platíte za jinou osobu, napište její jméno a příjmení a datum akce.

Prosím o převedení na účet …2200175269/2010
IBAN CZ5220100000002200175269
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Po zaplacení vám bude zaslán mail s dalšími podrobnostmi, včetně možnosti spojení

případně dopravy na dané místo.

Těším se na vás

Sofie Kučerová

moudresvetlo@gmail.com